Taps mūsdienīga Leģenda par Valmieru!

Jau kādu laiku savu darbību šajā blogā īsteno tās autori – brgkm (Baiba, Reinis, Ginta, Krista un Marta) – vairāk lasi sadaļā par mums. Mūsu mērķis ir informēt Tevi par daudzveidīgām iespējām un notiekošiem procesiem Valmierā caur iedvesmojošiem stāstiem, kurus jau vari lasīt mūsu burvīgajā emuārā par Valmieru.

Līdz šim esam izveidojuši vairākas intervijas ar iedvesmojošām personām no Valmieras, filmējuši video, fotografējuši un informējuši Tevi par dažādiem notikumiem un procesiem Valmieras pilsētā.

Bet, lai Tu vairāk iemīlētu šo pilsētu, esam izlēmuši par to veidot mūsdienīgu leģendu. Kā leģendas radītājus esam izvēlējušies savu mērķa grupu – Valmierā dzīvojošus jauniešus. Lai taptu mūsdienīga leģenda par skaisto Vidzemes pilsētu Valmieru – mēs, sadarbībā ar vietējiem uzņēmējiem un pašvaldību, plānojam izsludināt leģendu konkursu – “Valmiera-pilsēta, ko iemīlēt…”.

Šajā leģendu konkursā varēs piedalīties ikviens Valmierā dzīvojošs jaunietis vecumā no 16 – 25 gadiem. Leģendu konkurss tiks izsludināts kā domrakstu konkurss, kurā ikviens jaunietis varēs apcerēt Valmieras pilsētā esošās iespējas…raksturot Valmieru kā pilsētu, kurā dzimst sapņi un piepildās viss kārotais…

Esi ieinteresēts?… Sāc domāt savas idejas leģendai par Valmieru, un varbūt tieši tā spēs uzrunāt daudzus jauniešus, kuri šaubās par iespēju esamību un realizēšanu Valmierā! Veido mūsdienīgu leģendu par Valmieru!

Par konkursa norises laiku un nolikumu informēsim Tevi vēlāk, bet tikmēr iedvesmojies no mūsu stāstiem mūsu blogā!!!

Ar cieņu -brgkm

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Konkurss par leģendu..., Stāsts.... Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s